Hakan Koltuk Yıkama

Hakan Koltuk Yıkama Nasıl Hizmet Veriyor?

Merhabalar, sitemize hoş geldiniz. Öncelikle kendimizden bahsetmek istiyoruz, Hakan koltuk yıkama kimdir ve ne zamandır bu hizmeti sunuyor?

Hakan koltuk yıkama Bursa’da 2006 yılın da Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı mahallesinde halı yıkama hizmeti vererek sektöre giriş yapmıştı. 11 Yıl boyunca Bursa’nın belli bölgelerine halı yıkama hizmeti vermeye devam ederek 2017 yılın da sektörden çekilmek zorunda kalmıştı ve çekilmişti. 2 Yıl kadar ara verdikten sonra tekrar temizlik sektörüne giriş yaparak hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Sektörde kazandığı tecrübeleri ile tekrar tüm hizmetlerini faaliyete geçirerek yaklaşık 1 yıldır aralıksız olarak tüm sosyal medya mecraların da sizlere tanıtımını yapmaktadır.

Sosyal Medya hesaplarımızı incelemek isteyeceğinizi düşünerek sizinle paylaşmak istiyoruz.

İnstagram hesabımız : @hakankoltukyikama

Facebook hesabımı : @hakankoltukyikama


Yukarıda belirttiğimiz firmamızın kısa öz geçmişidir, hizmetlerimizi değerlendiren müşterilerimizin yorumlarını takip etmek isterseniz eğer Google haritalar kısmında bulunan kaydımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. İncelemek için tıklayın.

Nasıl Koltuk Yıkama Hizmeti Alabilirsiniz?

Yukarıda belirttiğimiz gibi sosyal mecralar da profilimizi inceleyerek yaptığımız işlerimizi görebilirsiniz. Randevu ve bilgi almak için dilediğiniz platformdan bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Anlık işlem yapılması gereken leke çözümleri için bizlerden her zaman destek alabilirsiniz hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Koltuklarınızı temizletmek istiyorsanız öncelikle bizleri arayarak müsait olduğunuz zamanı belirterek bizlerin de o vakitler de müsait olup olmadığımızı öğrenerek randevu oluşturabilirsiniz. Randevu vaktini oluşturduktan sonra belirtilen zaman ve saat aralığın da kesinlikle aksama olmadığı takdirde orada olacağımızın garantisini veriyoruz. Belli doğa olayları ve sistemsel problemlerden dolayı kısmi aksamalar olması mümkündür ancak bu aksilikleri minimum hale indirgemeye odaklanmış durumdayız. Elimizden geldiğince en iyi saat ortalaması ile sizlere randevu vermeye özen gösteriyoruz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor?

Belirtilen randevu saatin de ekip arkadaşlarımız sizlerin belirttiği adrese gelerek makine ekibini kurarak hazırlığını yapmaktadır. Bu hazırlık esnasın da yapmanız gereken sadece 5 ila 12 litre su hazırlığı yapmanızdır ki bu da çok uğraştırıcı bir durum değildir. Dilerseniz çalışma arkadaşlarımıza evinizin hangi bölümünden su alacaklarını tarif ederek yaptırabilirsiniz.

Su ile deterjanı karıştırarak makinanın su tankına dökülür ve karışım gerçekleştiğin de makinenin özelliği olan tazyik motoru çalıştırılır (çok ses çıkmaz). Koltuklarınızın dokumasına dikkat edilerek, su oranının ne kadar olacağını çalışma arkadaşlarımız tecrübeleri ile kestirebilmektedir. Deterjanlı su koltuklarınızın yüzeyine püskürtme yapılır ve tüm takım deterjanlı su ile buluşturulur. Belli bir süre beklendikten sonra ikinci fırçalama işlemi uygulanmaktadır.

Fırçalama İşlemi Nasıl Olur?

Daha evvel el fırçaları ile koltuklar temizlenmekteydi ancak sektöre hizmet etmek adına hali hazırda bulunan matkap benzeri makinaya fırça entegre ederek bizlerin işini kolaylaştıran arkadaşlara teşekkür ediyoruz.
Fırçalama işlemi koltuğunuzun kumaşına kesinlikle zarar vermez ve deforme olmasına sebep olmaz. Kullanılan fırça kalınlığı 0,6 mikron olması önemli bir unsurdur, daha fazlası koltuklarınızın kumaşına zarar verme ihtimali bir hayli yüksektir. Bu sebeple en ideali 0,6 mikron kalınlığıdır, bizim kullandığımız da bu üründür.

Koltuklarınıza püskürtülen deterjanı makine ile fırçalayarak deterjanın tam anlamıyla yayılmasına ve lekelerin çözülmesine yardımcı olur. Belli bir süre (koltuğunuzun kir durumuna göre) fırçalama yapılır ve %80 oranında temizliği yapılmış olur. Bu fırçalama süresince koltukların etrafına sıçrama ihtimali bulunmaktadır. Bu sebeple önemli eşyalarınızın üzerini örtmenizi tavsiye ediyoruz, yerlerin ıslanması da mümkün olduğundan bir paspas ile arada suyu alınmaktadır. Parkelerinizin zarar görme olasılığı %10 gibidir. Fırçalama işlemi bittikten sonra vakumlama işlemi yapılır ki bu işlemde hizmetin en önemli kısmıdır.

Koltuk yıkandıktan sonra vakumlama yapılması gerekmektedir. Yüzeysel temizliği yapılan koltukların derinlemesine temizliği gerçekleşmesi için makinanın vakum sistemi açılır ve her tarafı vakumlanarak temizliği yapılır. Deterjanlı su ile kirin buluşmasıyla koltuklardan çıkan kiri makinanın atık su deposunda görebilirsiniz. İşlemler sonunda ekip arkadaşlarımız sonucu sizlere göstermektedir.

Durulama işlemi yapılması gerekir mi?

Yıkanan koltukların kesinlikle deterjansız su ile durulanması gerekmektedir. Bu işlem koltuklarınızın daha parlak olmasını ve uzun süreli temiz kalmasını sağlamaktadır. Deterjanın arınması gerekiyor arınmadığında koltuklarınızın yüzeyi yağlı ve yapışkan bir halde kalacaktır ki bu da çabuk leke ve kir tutmasına sebep olmaktadır. Durulama işlemi için ekstra bir ücret alınmamakta ve her koltuğa uygulanmaktadır. Koltuk temizliği bu işlemlerle yapılmakta olup bunun dışında hiçbir işlem yapılması gerekmez ancak belirttiğimiz işlemler kesinlikle uygulanmalıdır.

Koltuk yıkama videosu için tıklayın.